Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

05.02.2024
El turisme de congressos a Barcelona superarà aquest any el de 2023
11.07.2023
Congrés Mundial de Parkinson 2023: apropant Barcelona a la vida quotidiana dels malalts de Parkinson (HQ Magazine – article en anglès)
16.06.2023
Barcelona en 2a posició en els Cvent’s Top Meeting Destinations 2023 a Europa

WHAT'S GOING ON

ON
JUN
2024

RESI EUROPÈ BARCELONA

ON
JUN
2024

VIII JORNADA ANUAL D'ATENCIÓ A LES FERIDES

ON
JUN
2024

14th INTERNATIONAL CONFERENCE ON THE SCIENTIFIC AND CLINICAL APPLICATIONS OF MAGNETIC CARRIERS

ON
JUN
2024

CINEEUROPE 2024

ON
JUN
2024

7th INTERNATIONAL CONFERENCE ON GEOTECHNICAL AND GEOPHYSICAL SITE CHARACTERIZATION - ISC'7

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Comunicació & Marketing
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com
Mireia Tubau
Esdeveniments i Responsable de Promoció MICE
Espanya i sud d'Europa
Tel. +34 933 689 744