Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

25.09.2018
Barcelona puja al tercer lloc a l'informe de 2019 CWT Meetings & Events
20.09.2018
Barcelona Convention Bureau esdevé global partner del ASSOCIATIONWORLD
31.07.2018
MTLG 2018 Results: XL Meeting Destinations (Barcelona, 8a posició)

WHAT'S GOING ON

ON
OCT
2018

I CONGRESO INTERNACIONAL DE PANADEROS BARCELONA KAPITAL PA

ON
OCT
2018

ICANN 63

23
OCT
2018

HUMANITIES IN TRANSITION INTERNATIONAL CONFERENCE

24
OCT
2018

CLINICAL TRIALS IN ALZHEIMER'S DISEASE - CTAD 2018

24
OCT
2018

10th EDEN Research Workshop - EDENRW10 - EUROPEAN DISTANCE AND E-LEARNING NETWORK

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Alemanya, Austria, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud i Est d'Europa, India, China i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà, Suïssa i Benelux
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com