Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

31.07.2018
MTLG 2018 Results: XL Meeting Destinations (Barcelona, 8a posició)
30.07.2018
Barcelona en 2a posició als CVENT's Top 25 Meeting Destinations 2018 a Europa
07.05.2018
Barcelona aconsegueix el primer lloc al rànquing d'ICCA 2017

WHAT'S GOING ON

18
AGO
2018

WEASC International Conference on Aviation Technology, Applied Sciences, Robotics, System Engineering & Bioinformatics - AARSB

28
AGO
2018

10th IEEE-ACM INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCES IN SOCIAL NETWORKS ANALYSIS AND MINING –ASONAM 2018

02
SET
2018

EPS-QEOD Europhoton Conference on "Solid-State, Fibre and Waveguide Coherent Light Sources" EUROPHOTON 2018

03
SET
2018

20th INTERNATIONAL CONFERENCE ON HUMAN COMPUTER INTERACTION WITH MOBILE DEVICES AND SERVICES - MobileHCI 2018

03
SET
2018

ECMOR XVI

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Alemanya, Austria, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud i Est d'Europa, India, China i Japó
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà, Suïssa i Benelux
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com